Karrier

Várunk szeretettel csapatunkban, ha becsületes és szorgalmas vagy, nyitott vagy új dolgokra és belülről fakadó késztetésből keresed az egyre tökéletesebb és igényesebb megoldásokat. Akkor jelentkezz csak hozzánk, ha célod, hogy hosszú távon egy megbízható és stabil munkahelyen, jó társaságban dolgozz, és ezért meg is teszel mindent. Kell, hogy igényed legyen a folyamatos szakmai fejlődésre, így fogsz tudni előrébb jutni.

Piacvezető Apple szervizként munkádat abszolút precizitással kell végezned: ez az alapja cégünk igen jó hírnevének.

Napjainknak ugyanúgy része a jókedv és a szórakozás, de amikor dolgozunk, az az idő a munkáról szól, és mindenki fegyelmezetten teszi a dolgát.

Betölthető pozíciók

Ez a pozíció nyitott.

Munkaidő: heti 45 óra

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • megoldásközpontú gondolkodás, önálló problémamegoldó képesség
  • biztos angol beszédkészség, alapszintű angol íráskészség
  • precíz munkavégzés
  • terhelhetőség
  • önálló és csapatmunkára való képesség
  • irányíthatóság
  • csapatmunkára való képesség
  • állandó tanulási igény, szakmai fórumok követése
  • rendezett megjelenés

Feladatok:

  • feltöltés alatt

Suspendisse dictum feugiat nisl ut dapibus. Vivamus hendrerit arcu sed erat molestie vehicula. Ut in nulla enim. Phasellus molestie magna non est bibendum non venenatis nisl tempor. Sed auctor neque eu tellus rhoncus ut eleifend nibh porttitor.